הטבת החודש: פוסטר דיגיטלי לילדים מתנה בכל רכישה

10 דרכים להתמיד בתרגול היוגה?

על 3️⃣ דברים עומד תרגול היוגה.
אבל יש אחד שמציק יותר מהשלושה ולא מעט שואלים אותנו: מיוגיייייי, איך אפשר להתמיד בתרגול?
ואנחנו עונים: אפשר, בוודאי שאפשר ובשביל זה סללנו עבורכם 10 שבילים שיובלו אתכם לתרגל בהתמדה.
אז קבלו מדודו חקימיאן את תורת ההתמדה על רגל אחת. ????
#1 המזרון מוכן התלמיד מגיע. השאירו את המזרון פרוס על הרצפה במקום קבוע באופן בו תוכלו בכל רגע נתון לגשת ולתרגל.
#2 אין זמן. במיוחד בתקופה הנוכחית מאוד קשה להכניס שגרת תרגול קבועה וארוכה וכדאי ולכן אפשר "לגנוב" זמן במהלך היום או בבוקר לעשר דקות של תרגול משתנה או קבוע ובכלל אם יש רגע פנוי פשוט תניחו להכל ותתרגלו אפילו דקה (נשימה/ מדיטציה או ברכה אחת אל השמש)
3# אין לי איפה ומתי. מאלף סיבות. תרגלו נשימה בתור לסופר, תנוחת העץ תוך כדי שטיפת כלים ועוד מצבים שבהם ניתן די בקלות לשלב תנועה, תנוחה, נשימה או מדיטציה.
#4 קביעות. כמו כוס קפה או מים בבוקר אפשר להתחיל את היום עם סדרת תנוחות/ נשימות/ רצף תנועתי/ מדיטציה קצרה מאוד ולהחליט שבכל שבוע משנים את האימון על מנת לגוון.
#5 ערכים נוספים בתרגול. אימון היוגה הוא לא רק תנוחות נשימות התבוננות או הרפיה הרשו לעצמכם לשלב עקרונות פילוסופיים כמו אל תחמוד/ בחירת חברה ראויה/ אמירת אמת ועוד במהלך היום ובמערכות היחסים שלכם כאימון בפני עצמו.
#6 וויתור. תרגלו וויתור. חלק מאימון היוגה הוא אימון בוויתור בפרימת האחיזה בכל מה שאנחנו היינו עד עכשיו או במה שאנחנו רוצים להיות. שימו לב איזה רגשות ותחושות בגוף זה מעורר.
#7 חבר. מישהו להתאמן איתו זה יכול להעלות את מוטבציית התרגול. חברים, ילדים, קרובי משפחה ואפילו שכנים יכולים להיות פרטנרים מצויינים לתרגול משותף.
#8 גמישות. יצאתם לסיבוב עם הכלב. תמצאו פיסת אדמה/ דשא/ אספלט ותתחילו לתרגל. גמישות המחשבה היא בסיס חשוב לשלב את התרגול בכל זמן ומקום.
#9 אונליין. יש אינפלציה אדירה של מורים ומורות נפלאים ברשת ולכם נשאר רק לבחור אם לתרגל בזום/ ביו טיוב או בכל דרך אחרת על מנת לשלב תרגול ארוך או קצר בסדר היום.
#10 אהבה. תאהבו את עצמכם כי רק אהבה אמיתית למי שאתם תאפשר לכל הדברים האלה לקרות. ????

מה נוכל למצוא בשבילך?

בכל זאת לא מצאת מה שחיפשת? רוצה לשאול אותנו משהו?

אל חשש! אפשר ליצור איתנו קשר גם דרך הטופס בעמוד יצירת הקשר שבאתר
או דרך וואטסאפ על ידי לחיצה על הכפתור עם האייקון בצד שמאל של המסך