על דודו חקימיאן והצוות

על מנכ"ל ומייסד Meyogi

דודו חקימיאן

דודו החל לתרגל יוגה בשנת 2005 ושלוש שנים לאחר מכן חיבר בין אהבתו לילדים ליוגה וסיים את הכשרתו להדרכת יוגה לילדים במכללת 'רידמן' ומאז ועד היום מכשיר מדריכי יוגה התפתחותית לילדים ונוער ויוזם ומפעיל תכניות יוגה במערכת החינוך. 

בעולם המבוגרים דודו מורה בכיר ליוגה ותלמיד של ציפי נגב ומתמקד בהנחיית יוגה אינטגרטיבית, יוגה שיקומית/טיפולית , הנחיית סדנאות לשילוב יוגה בחיי היומיום, קורסי ותרגולי מדיטציה, מפתח תכנית להפחתת סטרס, מנחה הפודקאסט 'שב בשקט' ואף יוזם ומפיק אירועים לקהל הרחב בינהם ‘יוגה בגיא’ בירושלים, jerusaelm yoga day, יום היוגה הבינלאומי ועוד.
דודו החליט להקדיש את כל עיסוקיו ללימוד וחשיפת שפת היוגה בכל מקום אליו הגיע. החזון של דודו הוא להנגיש את היוגה לכל אדם החל מגיל צעיר מאוד.

"העשייה המגוונת שלי בעולם היוגה היא תוצאה של חקירה אישית וחלום. חלום, שכל אחד יקבל משהו מהשפה המיוחדת הזו שמאפשרת לנו להתנהל בעולם בדרך מווסתת ועצמאית יותר ובכלל להיות גמיש גם בגוף וגם במחשבה".

תחומי פעילות

נגן וידאו

הצוות

עינת זאפרנסקי

עינת גננת ואשת חינוך מעל 10 שנים. בוגרת סמינר וולדורף לחינוך אנתרופוסופי ותכנית חפ"ן לחינוך פתוח ניסויי. "אל תחום הוראת היוגה לילדים הגעתי כשעלה בי הרצון לשלב את שתי האהבות הגדולות שלי: עולם היוגה ועולם הילדים. הנחה אותי הרצון לשלב את כל הידע והכלים שרכשתי לתחום אחד שיש בו אפשרויות אינסופיות של ריפוי, איזון, ויסות ופיתוח כלים פנימיים להגברת אושר, שלווה ובריאות אצל הילדים (והבוגרים שהם ייצמחו להיות). "

עינת בוגרת קורס מדריכי יוגה התפתחותית לילדים של Meyogi ומלמדת ילדים משנת 2017.

דניאלה גכטמן

דניאלה הולכת בדרך היוגה מעל 10 שנים ומלמדת יוגה לילדים משנת 2018.           
דניאלה מאמינה שיוגה מתאימה לכולם. ושהפעילות הפיזית, 
למרות שהיא מיטיבה ומשפרת בצורה משמעותית את המצב הבריאותי שלנו, היא רק כלי, ושהמטרה האמיתית של התרגול היא להתחבר אל הטבע האמיתי שלנו, למזער את הסבל ולהרגיש שמחים ואוהבים יותר. 
דניאלה מדריכה מוסמכת ליוגה התפתחותית לילדים של Meyogi ומדריכה במסגרת תכנית היוגה בבתי ספר וגני ילדים.

מעיין מזרחי

המפגש הראשון שלי עם עולם היוגה היה בהודו לפני מעל עשור,.עם שובי לארץ משהו בתוכי פעם להעמיק את הידע, את החיבור לגוף ולנפש.למדתי קורס מורים בשיטת איינגר עם רחל וילוז'ני.החיבור לילדים הגיע באופן טבעי עם לידת בכורתי,הרגשתי את הצורך להעביר לה את דרך היוגה.

בשנים האחרונות מעיין מלמדת ילדים במסגרות של גנים ובית הספר וסדנאות הורים וילדים.בנוסף מלמדת יוגה אוירית לילדים.

גל כהן

מתרגלת, לומדת ומלמדת ראג'ה יוגה ע"פ מסורות עתיקות. 

"את מתנת היוגה שאני קיבלתי בגיל 27 אני רוצה לאפשר לאחרים כבר בגיל צעיר, בו עדיין מתעצבים האישיות וההרגלים באופן משמעותי. זוהי שליחות בעיניי לפתח בגיל צעיר את הכוחות הנפשיים הללו, גם ובעיקר במסגרת מערכת החינוך הפורמלי."

גל בוגרת קורס מדריכי יוגה התפתחותית לילדים של Meyogi ומלמדת ילדים משנת 2020.

 

נדב טלר

בוגר קורס מדריכי יוגה לילדים מטעם ווינגיט; עובד מעל 4 שנים האחרונות בבתי ספר, גני ילדים וחוגים באזור גוש דן.

מדריך יוגה בבתי ספר. 
מלמד את הילדים יציבה נכונה, גמישות, מודעות, ריכוז ונשימות, באווירה נעימה וכיפית.

נועה פרידמן

"החיבור בין יוגה לילדים הוא קדוש בעיניי. חיבור קריטי וחשוב בשלבים צעירים בחיים שהאישיות מתעצבת ושהגוף משתנה כל הזמן. להכיר ולאהוב אותי , את הגוף שלי כמו שהוא. לימוד נשימה לנשמה. חיבור ,קבלה עצמית ומה שביניהם.
יוגה לילדים זו השליחות שלי. עוד דרך ללמוד האטה, התבוננות ונוכחות בקצב המהיר של העולם היום."

נועה בוגרת קורס קיץ יוגה התפתחותית לילדים של Meyogi ומלמדת ילדים משנת 2020.

תנו לנו לעשות לכם סדר

רוצים לקבל עוד מידע? כאן, תוכלו להשאיר פרטים ליצירת קשר ואנחנו כבר נדאג לחזור אליכם עם כל התשובות.