ממליצים עלינו

יערה הוד

אמא של אופיר
כרטיסיות היוגה של Meyogi

קיבלנו במתנה את כרטיסיות היוגה של Meyogi ומאז אופיר גם לומד אותיות, גם יוגה וגם ידע כללי על חיות המופיעות בכל אות מצדה השני של הכרטיסייה. אנחנו נהנים מפעילות משותפת, ספורט ולמידה ממש ממליצה לכל מי שמחפש פעילות מיוחדת יחד עם הילדים או  מתנה לכל המשפחה. 

איריס בנימיני

מנהלת בית ספר כרמים ראשל"צ
תכנית יוגה בבתי ספר

זה מדהים לראות איך בשנה הילדים למדו שפה שלמה הכוללת הקשבה לעצמי, וויסות רגשי, אמונה בעצמי, חיבור לתחושות הגוף וכל זה דרך תנוחות, נשימה, מגע, מחשבה.
היוגה הפכה לשיחת היום בבית הספר וכולם רוצים לקחת חלק בתכנית.
צוות ההוראה משלב יוגה בשיעורים, בהפסקות וניכר כי תכנית היוגה של meyogi הביאה לא רק רוגע אלא גם כלי לביטוי ומימוש עצמי.
זה מדהים ואני בטוחה שתכנית זו תמשיך גם בשנה הבאה.

יוסף גז

מאבחן דידקטי ומורה להוראה מתקנת
קורס להכשרת מדריכי יוגה התפתחותית לילדים

עברתי בקורס להכשרת מדריכי יוגה התפתחותית לילדים תהליך פנימי משמעותי. למדתי להכיר יותר טוב את מערכת התחושות שלי ולהתחבר לרגש ממקום יותר מודע בוגר ומתבונן.
העבודה עם הילדים פשוט נהדרת, כל הנאמר ומתורגל בקורס עובד נפלא עם הילדים. הכלים מאוד מגוונים עשירים ופותחים פתח לאפיקים חדשים.
הזמן בקורס מנוצל ברמה גבוהה והמטלות פשוטות וממקדות. יש מקום לשתף ולחלוק וקיימת הפרייה הדדית בין משתתפי הקורס.
ישנו ליווי אישי לכל שאלה המתעוררת וזה הרבה!

יעל נעמן

ס. מנהלת ביה"ס ראשית ירושלים
תכנית יוגה בבתי ספר

תכנית היוגה בבית הספר היא הצלחה אדירה. במסגרת הטמעת ייחודיות בית הספר התכנית מספקת מענים רגשיים לתלמידים ולצוותי ההוראה מקנה מיומנויות התפתחותיות, פיזיות, רגשיות , חברתיות וקוגניטיביות. מעניקה כלים לוויסות חושי לכלל התלמידים. זוהי תרבות ושפה בית ספרי המקדמת אורח חיים בריא. 

מקס בלובנד

יזם
יוגה טיפולית

דודו הוא אחד המאמנים הנדירים שקיימים היום ביוגה. לדודו יש את הכישרון להוציא ממני את המקסימום תוך כדי דיוק, מקצועיות והענקת חוסן לגוף שלי.
אני מתרגל יוגה עם דודו כבר יותר משנה וכל איכות החיים שלי השתפרה דרמטית בעקבות זאת.
תודה דודו על המסירות, מקצועיות, דיוק ורגישות.

Rachel

Chana's mother
סדנאות יוגה להורים וילדים

Thank you for a wonderful yoga children and parents session! Chana and i enjoyed it very much we are from australia and we didn't do anything like this in her jewish kinder.

I think it is very important for children and their parents to have bonding sessions and quality time with each other such as is.

אורית ירון

מרפאה בעיסוק
קורס להכשרת מדריכי יוגה התפתחותית לילדים

הקורס "יוגה התפתחותית לילדים" בהנחייתו המקצועית של דודו חקימיאן היה עבורי תהליך של חקר לגילוי עצמי דרך הגוף וחשיפה למגוון אפשרויות לתנועה. הרקע התיאורטי אודות היוגה, התרגול בפועל בהקשר של רצף התפתחותי, וההזדמנות לחשיבה משותפת עם העמיתים לתכנון מערכי שיעור אפשרו לי ליישם את הנלמד במסגרת עבודתי כמרפאה בעיסוק עם תלמידים בעלי צרכים מיוחדים בבתי ספר ולזמן להם תרגול חוויתי, מאתגר ומהנה של למידה משמעותית בדגש על ביטוי אישי ויצירתיות בשילוב משחק, ממליצה בחום!

אביטל גור אריה

גננת
תכנית יוגה בגני ילדים

היוגה פותחת עולמות. מספרת את רחשי הלב והנפש, מאפשרת לי כגננת להתבונן בילדים בעיניים בהירות וברורות יותר. נותנת שפה ייחודית- שפה ששואפת להיות נאמנה לפנים שלי. נטולת רעשי רקע ומחזקת את האישיות.

בעולם שרמת הגירויים בו רק הולכת וגדלה, שסף הריגוש הוא אין סופי יוגה כמעט וניתן להגיד מצילה נפשות. מזכירה לילדים רכים כי הכל כבר נמצא בתוכם. הם אינם צריכים את כל הנלווה. אנחנו כאן כדי להזכיר ולעודד שהגוף הוא מופלאה והכל אפשרי בו אם רק ניתן לו מקום.

ענת פרנקנברג

אחראית תחום ריפוי בעיסוק בגני תקשורת ירושלים
סדנאות יוגה לאנשי חינוך

כאחראית תחום הריפוי בעיסוק בגני התקשורת אני מעורבת באופן שוטף במעקב אחר ההתפתחות המוטורית של הילדים ובהשפעת הפעילות הסנסומוטורית לאורך היום על שיפור יכולת הקשב, הלמידה והוויסות שלהם. הרגשתי שבעקבות הקורס המרב"ע  והצוות כולו הגדיל את ארגז הכלים שלו ובעיקר נוצרה תשתית רחבה יותר לשיתוף פעולה  בין המרפאות בעיסוק לשאר הצוות סביב הכנסת פעילויות סנסומוטוריות לאורך היום בגן.

מתוך ביקורים ותצפיות בגנים , הנושאים והכלים שציידתם אותנו בהם בקורס ניכרים כבר בעבודה בשטח וניתן לראות כי התובנות מחלחלות והופכות למעשים בהתנהלות היומיומית בגנים השונים.

אני מאמינה שקורס מסוג זה חשוב ביותר לצוותים לא רק במסגרות החינוך המיוחד אלא לכל העובדים עם הגיל הרך בכללותו.