קורס מדריכי יוגה לילדים

בואו להיות מדריכי יוגה לילדים
בקורס מקיף ומקצועי בהנחיית דודו חקימיאן 

למידה היברידית

גישה חינוכית ייחודית

תמיכה מקצועית

ליווי ומשוב אישי

למידע נוסף ושאלות

להורדת סילבוס הקורס השאירו פרטים בטופס >

לקוחות מספרים

אורית ירון

מרפאה בעיסוק

הקורס "יוגה התפתחותית לילדים" בהנחייתו המקצועית של דודו חקימיאן היה עבורי תהליך של חקר לגילוי עצמי דרך הגוף וחשיפה למגוון אפשרויות לתנועה. הרקע התיאורטי אודות היוגה, התרגול בפועל בהקשר של רצף התפתחותי, וההזדמנות לחשיבה משותפת עם העמיתים לתכנון מערכי שיעור אפשרו לי ליישם את הנלמד במסגרת עבודתי כמרפאה בעיסוק עם תלמידים בעלי צרכים מיוחדים בבתי ספר ולזמן להם תרגול חוויתי, מאתגר ומהנה של למידה משמעותית בדגש על ביטוי אישי ויצירתיות בשילוב משחק, ממליצה בחום!

מלי פיינברג

מטפלת בילדים ונוער עם קשיים בוויסות חושי, תפקודי התפתחות, למידה וקשב

מאותו רגע שפגשתי את דודו ידעתי שאני רוצה ללמוד אצלו. דודו נותן לך חכה ולא רק דגים. הוא יצירתי, מדויק, מקדם ויסודי!!

חי ונושם יוגה. למדתי המון וממשיכה להשתמש בכלים עד היום. דודו הוא השראה גדולה לכל מי שעובד עם ילדים ואני ממליצה על הקורס בחום רב!!

גילי יעקובסון

מורה לחינוך מיוחד

מהרגע הראשון הרגשתי שהגעתי לקורס רציני שאפשר ללמוד ממנו המון. הקורס בנוי בצורה מאוד מסודרת ומאורגנת ואין זמן מבוזבז. האווירה הייתה תמיד נעימה, מלאת הומור, תנועה, חוויה וכיף גדול!!!

הקורס משלב בין תיאוריה לפרקטיקה. דודו מביא את שפת היוגה ואת הדרך שלו שהיא מאוד יציבה וברורה ויחד עם זאת מאפשרת מרחב מחשבה וגמישות. מעבר לכלים המעולים שקיבלתי הרעיונות מהקורס הלכו אתי גם אחרי השיעורים וממשיכים ללוות אותי לאחר סוף הקורס.

תודה רבה! קורס מהנה ומלמד. ממליצה בחום!

מור מנטח

מורה ליוגה

נהניתי מכל רגע בקורס, המפגשים היו מעניינים מאד, עשירים בידע ומועברים בצורה יצירתית ודינמית. השילוב בין חומר לימודי, למוזיקה תנועה ומשחק גרמו לזמן לעבור מהר בצורה מעניינת . ימי הלימוד בקורס היו יום הכיף שלי, ניהנתי להגיע לזמן ״עצמי״, של צלילה לתוך עולם היוגה וכל פעם לצאת עם כלים ותובנות חדשות. 

מלבד ארגז כלים לבניית מערכים והעברתם, הקורס מלמד הרבה, לא רק על התפתחות ילדים ויוגה לילדים אלא גם על עצמי, על התנהלות פרטית וגמישות מחשבתית גם ביום יום, מול הבן זוג ומול הילדים שלי. 

אז מה מחכה לנו?

  • קורס היברידי- מאפשר ללמוד גם אונליין דרך ZOOM
  • ארגז כלים עשיר ומגוון
  • התנסות מעשית במסגרת גן או בית ספר
  • תמיכה וליווי מקצועי אישי לכל משתתף לאורך שנת הלימודים
  • גישה חינוכית ייחודית
  • אפשרות להשתלבות בעבודה בתכניות של מיוגי בבתי הספר ובגנים

מתחילים ב-6.11.24

אתם בוחרים
סטודיו או אונליין

20 מפגשים, 120 שעות לימוד

(כולל סטאז׳ ותצפית 14 ש״ל)

הקורס מוכר על ידי ארגון מורי היוגה בישראל

הכירו את דודו חקימיאן

דודו, מנכ"ל ומייסד מיוגי החל לתרגל יוגה בשנת 2005 והקים את בית הספר ליוגה של מיוגי להכשרת מדריכי יוגה התפתחותית לילדים ונוער, מנחה קורסים וסדנאות ללימוד יוגה SEL לצוותי חינוך וטיפול, מטפל ומלווה בתהליכי שיקום מבוגרים בקליניקה ומנחה סדנאות מקצועיות ביוגה תרפיה. 

למידע נוסף ושאלות

להורדת סילבוס הקורס השאירו פרטים בטופס >